Siç përcaktohet nga ndarjen e ovulacionit

Author: | 2018/08/29

Të dyja vajzat i planifikuar dhe i mirëpritur në familjen tonë. Jo, jo kështu. Të vjetër një shumë e dëshirueshme, por asgjë të veçantë për pamjen e saj nuk e kam bërë, vetëm të martuar dhe të kërkuar atë me pasion. Vajza ime vendosi të vijë një vit pas martesës. Por më i vogli ishte planifikuar vetëm. Ne llogarisim gjakun me përditësimin e saj burrin, monitoruar shëndetin, unë jam i ... Lexo më shumë »

SI kriposje trangujve kripur mënyra më e shpejtë në tigan

Author: | 2018/08/29

Sot unë do të ndajnë receta për trangujve turshi ushqim të shpejtë në një tigan. Ato mund të jenë të përgatitur në sasi të vogla për përdorim të menjëhershëm. Nëse zamalosolit më shumë, pastaj pas një kohe, ata janë brumi. trangujve kripur: një recetë me hudhër dhe kopër në një recetë pan parë që unë ndajnë, është një recetë trangujve me hudhër dhe kopër turshi në një tigan. Ju duhet të përgatisë: 2 ... Lexo më shumë »

Si për të zgjatur trafikut të Tele2

Author: | 2018/08/29

Tele2 Internet celular është i ndryshëm nga Wired në mënyrë që ajo parashikon të kufizuar kufiri i shpejtësisë trafikut - paketë bazë është në dispozicion në shpejtësi maksimale, dhe pas shterjes së qasjes së kufizuar (në shumicën e rasteve). Kjo është, bezlimita pranishëm këtu. Si për të zgjeruar shpejtësinë e internetit për të Tele2 dhe për të marrë në duart e tyre vëllim shtesë të trafikut? Për këtë qëllim, rrjeti i ... Lexo më shumë »

Shkaqet vanitet dhe trajtim në të rriturit

Author: | 2018/08/29

Foto: Thunderstock / Shutterstock.com Shumë njerëz janë të shqetësuar për problemet që lidhen me fryrje dhe bloating barkut. Megjithatë, jo të gjithë janë të gatshëm të pranojnë hapur për këto probleme edhe për veten e tyre, le të vetëm të tjerët. Pak njerëz besonin se këto probleme meritojnë shumë vëmendje, për të shkuar me ta në një gastroenterologist. Dhe kjo është e kotë. ... Lexo më shumë »

Si të shtoni përdoruesit për Windows 10

Author: | 2018/08/29

Në këtë manual për fillestar se si për të krijuar një të ri të Windows përdorues 10 disa mënyra se si të bëhet kjo nga administratori, ose anasjelltas, për të krijuar një llogari të kufizuar ose notebook përdorues kompjuteri. Ajo mund të jetë e dobishme: Si të fshini një përdorues i Windows 10. Në Windows 10, ka dy lloje të llogarive - Microsoft (që kërkojnë një adresë email të llogarisë dhe sync ... I Lexo më shumë »

Si për të mbjellë harkun dimrit

Author: | 2018/08/29

Seva Bulbs janë mbjellë zakonisht në pranverë, por sevok deri në 1cm në shtëpi dhe mbahen të dobët pothuajse plotësisht e thatë deri në pranverë. Prandaj, kjo qepë është më e mirë për të mbjellë përpara dimrit, ku ata kalojnë dimrin dhe verë do të japë një kulture të mirë të turnips, onions Seva Bulbs janë mbjellë zakonisht në pranverë, por sevok deri në 1cm në shtëpi nuk e mbajnë mirë dhe pothuajse krejtësisht ... Lexo më shumë »

VLERËSUAR mund të themi pas largimit Malakhov

Author: | 2018/08/29

Foto: RIA Novosti Ndryshimi kryesor në "Let Them Talk" në Channel nuk kishte efekt mbi ratings e talk show. Kjo dëshmohet nga të dhënat Mediascope, raportet e RBC. Çështja e parë me Dmitry Borisov, i cili zëvendësoi Andrei Malakhov, mbledhur një audiencë të madhe televizive se çdo program tjetër të javës - 6.1%. Total diskutim të ri çështja tregojnë 4.2 milionë njerëz shikuar. Megjithatë, liron pasuese në periudhën nga ... Lexo më shumë »

NUM LOCK ÇFARE ESHTE në tastierë

Author: | 2018/08/29

Tajvan kompania AU Optronics (AUO) në të ardhmen e afërt planifikon të fillojë furnizimin me një 17.3-inç IPS-panel me një rezolucion prej 3840 x 2160 pixels dhe norma maksimale refresh prej 144 Hz. Këto matrica do të përdoret në fund të lartë fletoret lojrave, për përpunim grafike në të cilat, me sa duket, do të takohet me videon kartat e linjës Nvidia GeForce RTX. IPS-panel të reja nga AUO karakterizuar nga një shkëlqim pik ... Lexo më shumë »

Si për të mbajtur tabs në Chrome

Author: | 2018/08/29

Vockël mund të shkoni në faqen e Inshyj pereglyadach, zberіgshi nalashtuvannya th usі bookmark ulyublenih internetit saytіv. web OD ugar pereglyadacha nalashtuvannya mozhut përfshijnë: іstorіyu web pereglyadu storіnku shtëpi për umovchannyam bookmark poshukovі Sistemit umovchannyam zberezhenі parolі Yak dodavati bookmarks në Chrome banorët іmportuvati bookmark e bіlshostі internetit pereglyadachіv, jak-në Firefox, Internet Explorer i Safari: Vіdkriyte Chrome në komp'yuterі. Ugorі pravoruch ... Lexo më shumë »

Ajo që është në GHQ Fora 0

Author: | 2018/08/29

Ofertat me një handikap - një nga mënyrat më popullore për të luajtur në bookmakers. Në fakt, kjo është një mënyrë mjaft e thjeshtë për të parashikuar, edhe pse shumë fillestar të trembë simbol çuditshme. Por për të kuptuar shanset është mjaft e thjeshtë. Pra, ju duhet të fillojë me një hendikep zero. Siç është shkruar, dhe shikon bast? Zero shanset për të dy ekipet të caktojë si vijon: F1 (0) dhe F2 (0) .... Lexo më shumë »